<p>W dniu 26 stycznia 2015 roku w Rzeszowie odbyło się podpisanie kontraktu  eksportowego pomiędzy sp&oacute;łką Makarony Polskie SA a firmą Raya  Distribution. Raya Distribution jest firmą spożywczą należącą do Raya  Holding for Technology and Communications, sp&oacute;łki publicznej, notowanej  na giełdzie w Kairze od maja 2005 roku.</p><p><strong>&minus; Dwadzieścia pięć lat temu, z grupą wsp&oacute;łpracownik&oacute;w rozpoczynałem tutaj projekt, kt&oacute;ry dzisiaj jest znanym w Polsce brandem &ndash; Praska Giełda Spożywcza &nbsp;&ndash; powiedział Zenon Daniłowski, przewodniczący Rady Nadzorczej, jej założyciel i długoletni prezes, witając gości podczas obchod&oacute;w z okazji ćwierćwiecza działalności firmy.</strong></p><p><strong>Praska Giełda Spożywcza obchodzi w tym roku 25-lecie swojej działalności. Jubileuszowa uroczystość w ogrodach leśnych restauracji &bdquo;Na Skrajnej&rdquo; zgromadziła liczne grono gości.</strong></p><p><strong><span> </span>Na okoliczność 25-lecia działalności Praskiej Giełdy Spożywczej, jej przedstawiciele oraz operatorzy zostali 29 września br. przyjęci przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztofa Jurgiela.</strong></p>
O mnie

Jestem absolwentem Szkoły Głównej Planowania i Statystyki, obecna Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.

Zarządzam grupą firm z branży spożywczej, do której należą m. in. Praska Giełda Spożywcza, Makarony Polskie S.A oraz Polskie Smaki.

Jako licealista marzyłem, aby zostać podróżnikiem, albo dziennikarzem. Marzenia te zostały we mnie, uwielbiam podróżować po kraju i po różnych zakątkach świata. Podczas wyjazdów służbowych i prywatnych zawsze znajduje czas na poznawanie życia innych narodów, ich kultur, zwyczajów i dorobku cywilizacji.

Rodzice widzieli we mnie rolnika, jako że wychowałem się w dużym gospodarstwie rolnym na Lubelszczyźnie, którego jestem obecnie współwłaścicielem. Z rodzinnego domu wyniosłem umiejętność pracy w zespole, a przede wszystkim szacunek dla ludzi i ich pracy.

Idea przemian rynkowych w Polsce porwała mnie do działania na własny rachunek, podobnie jak tysiące młodych ludzi. Przez ponad 20 lat wraz z ambitnym zespołem podejmuję nowe wyzwania.

Jestem żonaty, mam dwójkę dzieci. Weekendy spędzamy wspólnie, często na pięknym Roztoczu, miejscu gdzie się wychowałem.